MEZOTERAPIA IGŁOWA

MEZOTERAPIA IGŁOWA METODĄ NAPPAGE

Metoda polegająca na miejscowych, wielokrotnych iniekcjach bardzo małych dawek substancji: witamin, minerałów, aminokwasów do skóry właściwej. Zabieg jest stosowany w regeneracji skóry, jej odmłodzeniu, redukcji cellulitu i rozstępów. 

Celem może być: poprawa owalu twarzy, odzyskanie blasku i witalności cery, usunięcie „worków” pod oczami, odżywienie i nawilżenie cery.

Czas trwania zabiegu: 90 minut

Cena:
twarz – 500zł
szyja, dekolt – 500zł
komplet: twarz, szyja, dekolt -900zł

 

MEZOTERAPIA KOLAGENOWA

NITHYA to kolagen I generacji, dedykowany jest do regeneracji i odbudowy skóry. Stymuluje on produkcję nowych fibroblastów, które przyczyniają się do poprawy kondycji skóry i młodszego wyglądu. Efekty zabiegu Nithya są dłuższe niż w przypadku botoksu czy wypełniaczy.

Może być stosowany już po 25 roku życia jako profilaktyka w celu spowolnienia procesu starzenia.

Idealnie nadaje się dla skór z oznakami starzenia, wiotkich, wymagających poprawy napięcia.

Zastosowanie: działanie przeciwstarzeniowe, regeneracja skóry, poprawa niezdrowego odcienia skóry, uelastycznienie skóry, wsparcie syntezy kolagenu w skórze, nawilżenie i rozjaśnienie skóry, redukcja blizn, czerwonych rozstępów i trądziku, poprawa kondycji wiotkiej skóry po zabiegach estetycznych i zabiegach chirurgii plastycznej.

Sesja zabiegowa: 3 zabiegi co 21 dni. Kurację można powtórzyć po 6 miesiącach.

Cena: 800zł twarz / 1200zł twarz + szyja + dekolt

 

MEZOTERAPIA OKA 

LUMI EYES to najnowszy stymulator tkankowy na bazie żelu polinukleotydowego przeznaczony do zabiegów estetycznych okolic oczu i doliny łez. Preparat daje subtelny efekt wypełnienia bez ryzyka obrzęku limfatycznego.

Lumi Eyes to wysokiej jakości produkt, który naprawia uszkodzenia skóry właściwej za pomocą polinukleotydów o silnym działaniu regenerującym tkanki. Efektem zabiegu jest silne nawilżenie i odmłodzenie tkanki, zniesienie objawów zmęczenia i zasinienia skóry.

Efekty: rewitalizacja okolicy powiek, zminimalizowanie zwiotczenia i zmarszczek okolicy oka, usunięcie efektów zmęczenia i zasinienia powiek.

Sesja zabiegowa: 3 zabiegi co 2 tygodnie. Cena zabiegu: 450zł

 

MEZOTERAPIA PEPTYDOWA SKÓRY GŁOWY

Dr. Cyj Hair Filler peptydowa terapia włosów to innowacyjny produkt skuteczny w walce z wypadaniem włosów. Prace nad tym preparatem trwały ponad 10 lat – ich zwieńczeniem jest nowa opatentowana formuła 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego, a także technologia przedłużonego uwalniania substancji aktywnych. Minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych

Efekty: powstrzymuje wypadanie włosów, przyspiesza odrost włosów, pogrubia i zagęszcza włosy, pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy, rewitalizuje mieszki włosowe, pielęgnuje skórę głowy, wzmacnia włosy przed i po przeszczepie.

Cena: 700zł

Sesja zabiegowa: 4 zabiegi co 2 tygodnie, a następnie zabieg przypominający po 6 miesiącach

Kontakt

Napisz do nas
Laboratorium Piękna
ul. Kościuszki 12
64-800 Chodzież

+48 668 14 44 14

biuro@lab-piekna.pl