ZABIEGI GUINOT®

HYDRACLEAN

Opatentowana metoda głębokiego oczyszczania skóry z jednoczesną pielęgnacją i masażem relaksacyjnym. Zabieg oparty na wykorzystaniu urządzenia Hydracelan generującego ciepło, które zapewnia oczyszczenie skóry na poziomie gruczołów łojowych i potowych oraz pielęgnację dostosowaną do różnych typów cery. Eliminuje toksyny i nadmiar sebum, złuszcza martwe komórki naskórka, reguluje mikrocyrkulację, relaksuje mięśnie twarzy, ułatwia transport aktywnych składników w głąb skóry.
Cera po zabiegu wygląda świeżo, zdrowo, czysto i promiennie.

Czas trwania zabiegu: 60 minut

Cena: 150 zł

 

HYDRADERMIE PODWÓJNA JONIZACJA

Najbardziej kompleksowa i intensywna kuracja twarzy indywidualnie dobranymi kosmetykami, których wpływ na skórę wzmocniony jest delikatną elektroterapią. W ciągu jednego zabiegu cera jest oczyszczona, intensywnie nawilżona, zrewitalizowana i dotleniona.

1. Kuracja dla skóry odwodnionej.
2. Kuracja dla skóry suchej.
3. Kuracja przeciwzmarszczkowa.
4. Kuracja dla skóry tłustej, problematycznej.
5. Kuracja dla skóry wrażliwej.
6. Kuracja dla skóry z przebarwieniami.
7. Kuracja przed i po opalaniu.
8. Pielęgnacja skóry mężczyzn.

Czas trwania zabiegu: 90 minut

Cena: 270 zł / 300zł z masażem Kobido

 

HYDRADERMIE AGE LOGIC

„Rewolucja młodości”. Zabieg wzbogaca skórę w aktywne składniki, które odwracają „logikę straszenia się skóry”: ATP i Actinergie (biomolekuły energetyczne), Kompleks Życia Komórkowego (56 aktywnych składników niezbędnych dla życia i regeneracji komórek). Widocznie odmłodzona skóra jest również oczyszczona, intensywnie nawilżona, zrewitalizowana, dotleniona i zrelaksowana.

Czas trwania zabiegu: 90 minut

Cena: 270zł /  300zł z masażem Kobido

 

HYDRADERMIE LIFT

Genialny, naturalny lifting twarzy. W skuteczny sposób wygładza zmarszczki i napina skórę czoła, policzków i szyi, konturu powiek oraz modeluje kontur twarzy. Działa jak sesja body – buildingu, dając impuls do wznowienia pracy mięśni, ćwiczy mięśnie, unosi rysy twarzy, nadając jej młodzieńczy wygląd.

Czas trwania zabiegu: 60 minut

Cena: 270zł /  300zł z masażem Kobido

Seria trzech zabiegów: 730zł

 

HYDRADERMIE LIFT DE LUXE

Najbardziej kompleksowa metoda pielęgnacji skóry przy użyciu mikroprądów. W ciągu dwóch godzin zabieg łączy zalety dwóch gwiazdorskich programów pielęgnacyjnych Guinot: Hydradermie oraz Hydradermie Lift.
Skóra zostaje natychmiast odmłodzona, oczyszczona, intensywnie nawilżona i zrewitalizowana, dzięki działaniu prądu galwanicznego i stymulującego. Zapewnia „ rewolucję młodości” poprzez drenaż tkanki, stymulację mięśni, poprawę ich napięcia w okolicach czoła, powiek, policzków, ust i szyi. Działa jak delikatna sesja „body buldingu”. Daje impuls do ćwiczeń i wznowienia pracy mięśni, podnosi rysy twarzy, nadając jej młodzieńczy wygląd.

Czas wykonywania zabiegu: 120 minut

Cena: 350zł

 

HYDRADERMIE LIFT EXPRESS

Krótsza i tańsza alternatywa dla klasycznej Hydradermie Lift podczas którego nie wykonuje się masażu modelująco – relaksującego twarzy.

Czas trwania zabiegu: 45 minut

Cena: 200zł

Kontakt

Napisz do nas
Laboratorium Piękna
ul. Kościuszki 12
64-800 Chodzież

+48 668 14 44 14

biuro@lab-piekna.pl